Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Některé produktové fotografie elektrokol a kol jsou pouze vizualizace.

Skrýt

+420 498 771 772 (Po–Pá: 7:30–16:00)

Corax Bosch CX 1 vítězem testu iDNES.cz 2022

Redakce iDNES.cz se spolu s cyklistickým magazínem Elektrokola už popáté pustila do Velkého testu elektrokol.

Redakce iDNES.cz se spolu s cyklistickým magazínem Elektrokola už popáté pustila do Velkého testu elektrokol. A odstartovala, jak jinak než s jednou z nejoblíbenějších kategorií elektrokol v Čechách, kterou jsou horská elektrokola s pevným rámem. 


Letos otestovali kola značek Levit, Author, Canyon, EasyBike, Kellys, MTF, Pells, Rock Machine a Specialized. A vítězem mezi horskými koly s pevným rámem se letos stalo kolo Levit Corax Bosch CX1


Na tomto modelu v pánské verzi jezdí i náš ambasador Ondra Moravec.


DSC03766


A co redaktoři iDnes.cz napsali o kolech Levit: „U Levitu si spolehlivě vybere celá rodina – od dětí po jejich prarodiče, kola s motorem i bez, kola do hor i do městské džungle. Vybírat můžete v kategoriích eMTB Adventure, eMTB, eSUV, eTrekking, eCity a jízdní kola MTB, Cross a Kids. Corax Bosch CX se dodává ve dvou variantách rámů na kolech 29“.
Kombinace prémiového elektromotoru Bosch CX, plně integrované baterie Bosch pro maximální dojezd spolu s odpruženou vzduchovou vidlice se zamykáním, která výborně tlumí a absorbuje nerovnosti terénu, a řazením Shimano Deore s velkým rozsahem převodů znamená více než standardní kombinaci uspokojující požadavky náročných uživatelů.“


DSC03776


A jaké byly první dojmy testerů:


Martin: „Velmi mě překvapil motor, fungoval skvěle. Je to velmi dobré kolo, ve všech režimech příjemné, na rovině při akceleraci, v terénu bych uvítal agresivnější pneumatiky, ale tam není primárně určeno. Kdyby to měl být univerzál, tak je to super univerzál.“


Lenka:Zabíral dobře, do kopce skvělý, pokud se správně řadí, není problém. Síla motoru mi nechyběla, bylo jí pro mě dost, víc bych jí v terénu ani nepotřebovala.“


Jan:Navzdory nenápadnému designu je to skvělé kolo, výborně se ovládá. Motor maximálně pomáhá za všech okolností.“


Snímek obrazovky 2022-06-14 v 10.16.35


Celý test a výsledky všech elektrokol, najdete v článku na iDnes.cz – Velký test elektrokol 2022: Horská kola s pevným rámem.


A pokud se chcete dozvědět více o vítězi testu, elektrokolu Corax Bosch CX 1, podívejte se na jeho produktovou kartu v tomto odkaze: Corax Bosch CX 1.


DSC05451-Edit


 


Zdroj: Článek na iDnes.cz – Velký test elektrokol 2022: Horská kola s pevným rámem


Líbí se ti článek? Sdílej jej s přáteli!

linkedin

Nejdůležitější informace o značce, prodejích a akcích jednou měsíčně do vašeho e‑mailu

Už vám nikdy nic neuteče!

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Další články z kategorie Novinky

Niki Trojanová x Levit

Kde vznikla společná cesta Niki Trojanové a Levitu? Jaký by Niki dělala sport, kdyby byla profesionální sportovec? A další zajímavé otázky jsme položili známe influencerce, milovnici cestování a psů Niki Trojanové:)

Ondra Moravec a jeho nové elektrokolo Levit Corax CX 1

Náš ambasador a několikanásobný olympijský medailista Ondřej Moravec si převzal nové horské elektrokolo Levit Corax Bosch CX 1, na kterém teď bude najíždět první kilometry v terénu i po cestách.

Podělte se s námi o zážitky z vaší jízdy #levitbikes

Zobrazit profil