Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Některé produktové fotografie elektrokol a kol jsou pouze vizualizace.

Skrýt

+420 498 771 772 (Po–Pá: 7:30–16:00)

Niki Trojanová x Levit

Kde vznikla společná cesta Niki Trojanové a Levitu? Jaký by Niki dělala sport, kdyby byla profesionální sportovec? A další zajímavé otázky jsme položili známe influencerce, milovnici cestování a psů Niki Trojanové:)

Prosím o krátké představení pro naše fanoušky. Kdo je Niki Trojanová?

Asi bych se představila jako někdo kdo rád fotí, tvoří obsah na sítě, objevuje a ukazuje lidem nová místa. Před pár lety jsem s tímhle koníčkem začala a měla jsem to štěstí, že mi na instagramu od roku 2013 rostla základna a tak se koníček stal i něčím, co mě živí. Tedy napůl, protože se věnuji i pořádáním akcí, ale obě věci mě naplňují a jsem ráda, že se doplňují a dají skloubit.

JXK_8201-Edit-Edit-Edit (1)

Tohle není naše první spolupráce, která se zrodila v Úpici. Můžeš nám popsat, kdy to všechno začalo a jak vypadala první spolupráce.

První spolupráce s elektrokoly se zrodila před třemi lety, kdy jsem jako host navštívila přednášku na mediální vysoké škole. Už nevím, jak jsme se k tomu dostali, ale jeden student z mého vyprávění usoudil, že by se mi hodilo elektrokolo. 😀 A měl pravdu. 

Tehdy jsme s přítelem často jezdili na výlety do přírody a já mu jako zdatnému jezdci prostě někdy nestačila. 

Levit Bikes je českým výrobcem kol a elektrokol. Logicky tak musí přijít otázka: Co Niki a cyklistika?

Jak jsem v minulé otázce naznačila, pár let zpět jsem nebyla bůhví jaký cyklista. Na kola jsem začala jezdit až díky mému příteli, ale opravdu mě to chytlo. Díky tomu jsem si začala věřit i na kolo ve městě, to jsem si předtím neuměla moc představit, protože v Praze to pro cyklisty není nejjednodušší a člověk si na kole musí být opravdu jistý, pokud se nejde projet jen po Stromovce, ale třeba přes město a musí se zapojit do provozu.

JXK_8126

Hodně cestuješ po světě, využíváš na svých cestách k přepravě nebo pohybu po zahraničí kolo?

Tak daleko (myslím tím zahraničí) jsem se na kolech ještě nedostali, ale určitě máme v plánu vyrazit tohle nebo příští léto na kolech do Rakouska. Navštívila jsem tam pár oblastí, kde mě opravdu mrzelo, že s sebou nemáme kola. 

A v čechách byl za mě nejúžasnější výlet na kolech po Pálavě nebo na jihu Čech.

Elektrokolo s dlouhým dojezdem otevírá úplně nové rozměry pro výlety na cestách, kam by ses s takovým kolem ráda vydala? Máš v hlavě nějakou zajímavou cestu?

Kromě zmiňovaného Rakouska by se mi ještě na kole líbilo projet Itálii. Toskánsko nebo úplný jih musí být na kole parádní. Kolo má tu výhodu, že prozkoumáte každý kout, všeho si všimnete, můžete kdekoliv zastavit. A krajina Toskánska plná nádherných alejí a západů slunce musí být z této perspektivy nádherná. 

JXK_7934

Kdyby byla Niki Trojanová profesionální sportovec. Jaký by to byl sport a proč?

Volleyball. Nechci se vychvalovat, protože to je vlastně jeden z mála sportů, co mi jdou. 😀 Ještě si troufám říct spolu s plaváním. 

Oba sporty jsem dělala už na základce a tak bych ráda vzkázala všem rodičům, podporujte děti ve sportech od mala, protože u mě to jsou zrovna oba sporty, ve kterých se cítím sebejistě.

DSC03487

Jaké místo na naší planetě musíme vidět na vlastní oči a proč?

Když jsem si přečetla tuhle otázku, hned mi před očima proběhla rezervace Masai Mara v Keni. Pohled na zvířata, která tam žijí a běhají po planinách je prostě něco, co člověk musí vidět, protože z televize a dokumentů je ten zážitek nepřenosný. 

Pes nebo kočka?

1653042727301

Děkujeme Niki!

Líbí se ti článek? Sdílej jej s přáteli!

linkedin

Nejdůležitější informace o značce, prodejích a akcích jednou měsíčně do vašeho e‑mailu

Už vám nikdy nic neuteče!

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Další články z kategorie Zajímavosti

Podělte se s námi o zážitky z vaší jízdy #levitbikes

Zobrazit profil