Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

Některé produktové fotografie elektrokol a kol jsou pouze vizualizace.

Skrýt

+420 498 771 772 (Po–Pá: 7:30–16:00)

Ohlédnutí za největším cyklistickým veletrhem v ČR - For Bikes 2022

Od pátku 25.3. do neděle 27.3 probíhal na pražském výstavišti v Letňanech největší český cyklo veletrh – For Bikes 2022. Po dlouhé době tak měli všichni fanoušci cyklistiky bez omezení, možnost shlédnout novinky ze světa kol a elektrokol.


Letošní veletrh For Bikes přinesl ale nejen spoustu novinek z cyklistické branže, ale také spoustu zábavy pro všechny návštěvníky. Ti měli možnost vyzkoušet si více než 15 různých značek kol a elektrokol a mezi nimi samozřejmě nechyběla ani značka Levit. Na své si přišli i závodníci, jelikož v sobotu proběhl i závod horských kol pro veřejnost.

JXK_8356

Značka Levit ukázala na veletrhu průřez kolekcí kol a elektrokol pro rok 2022 na jednom z největších stánků. Připraven byl i bohaty doprovodný program včetně autogramiády našeho ambasadora Ondřeje Moravce, skvělého reprezentanta v biatlonu a několikanásobného olympijského medailisty. Tato autogramiáda se setkala s velkým zájmem fanoušků, kteří si měli možnost udělat i památeční fotku s Ondrou. Připravena byla i zajímavá soutěž o skvělé ceny v podobě výzvy, kdy musel soutěžící na kole co nejdéle udržet rovnováhu na připraveném prkně. 

JXK_8293

Můžeme prostě potvrdit, že letošní ročník For Bikes se povedl po všech stránkách a jak vystavovatelé, tak i návštěvníci si ho moc užili. Pokud se chcete sami přesvědčit, podívejte se na fotogalerii z celé akce.

Už teď se tedy těšíme na další ročník a setkání s vámi.

Tým Levit.

DSC03752

Líbí se ti článek? Sdílej jej s přáteli!

linkedin

Nejdůležitější informace o značce, prodejích a akcích jednou měsíčně do vašeho e‑mailu

Už vám nikdy nic neuteče!

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Další články z kategorie Magazín

Corax Bosch CX 1 vítězem testu iDNES.cz 2022

Redakce iDNES.cz se spolu s cyklistickým magazínem Elektrokola už popáté pustila do Velkého testu elektrokol.

Niki Trojanová x Levit

Kde vznikla společná cesta Niki Trojanové a Levitu? Jaký by Niki dělala sport, kdyby byla profesionální sportovec? A další zajímavé otázky jsme položili známe influencerce, milovnici cestování a psů Niki Trojanové:)

Podělte se s námi o zážitky z vaší jízdy #levitbikes

Zobrazit profil